מערכות אזעקה

לצפייה באתר של חברת שי שירותי שמירה צריך אדובי פלאש


הודעות

שירותי שמירה

 

מערכות אזעקה

מערכות אזעקה

מערכות אזעקה מתקדמות

בראש החטיבה הטכנולוגית של מערכות האזעקה ומצלמות אבטחה, עומד שמוליק רושו בעל ניסיון של 30 שנה בענף. שמוליק רושו מומחה בתחום מערכות אזעקה ,מומחה בתכנון ויישום מערכות אזעקה וטמ"ס בפרויקטים גדולים כמו גם בעסקים קטנים ובתי מגורים. לאורך השנים עבר קורסים והשתלמויות בארץ ובחו”ל ועד היום עם כל הידע והניסיון הרב שצבר עדיין דואג להתעדכן בכל החידושים הקשורים לתחום מערכות אזעקה.

לחצו כאן לייעוץ עם שמוליק רושו

מערכות אזעקה - אנשי המקצוע הטובים בתחום

בחטיבה הטכנולוגית מערכות אזעקה של שי שירותי שמירה מועסקים מומחים מהטובים בענף בעלי ידע וניסיון רב בתכנון התקנת המערכות במרחב הרצוי על פי הצרכים של העסק שלכם. שי מערכות אזעקה, מבית שי שירותי שמירה.

שי שירותי שמירה מתמחה במגוון מערכות אזעקה. לקבלת מידע נוסף:

מערכות אזעקה - מגוון רחב של מערכות אזעקה

שי שירותי שמירה מתמחה במגוון מערכות אזעקה. מערכות אזעקה אלקטרוניות מתקדמות (קווית ואלחוטית) וכמו כן מתמחה בהתקנת כל.

מערכות אזעקה, מערכות גילוי אש, מצלמות נסתרות וגלויות/בקרת כניסה/מערכות כריזה, כמו כן קימת אפשרות של חיבור למוקד של מערכת קיימת או חדשה. החברה מציעה בנוסף להתקנת מערכות חדשות ומתקדמות,שדרוג או שיפור והרחבה של מערכות קימות .

מערכות אזעקה - מגוון רחב של גלאים

הגלאים הקוויים והאלחוטיים בטכנולוגיות השונות הקיימות בשוק:
גלאי נפח, גלאי נפח "חיות", גלאי וילון, גלאי תקרה, גלאי שינוי טמפרטורה, מגנטים, גלאי סורג, קרניים אקטיביות (5 עד 350 מטרים), גלאים אקוסטיים, גלאי אנטימאסק (בקרת כיסוי גלאי), גלאי הצפה וגלאים חיצוניים, עמידים בתנאי מזג אוויר קשים

שי שירותי שמירה מתמחה במגוון מערכות אזעקה. לקבלת מידע נוסף:

מערכות אזעקה - שירותי ייעוץ והתקנה של מערכות אזעקה

אנו מעניקים שירות מקיף ללקוח, הכולל ייעוץ, תכנון, התקנה, שירות ואחזקה של מערכות אזעקה. השרות הינו שירות אדיב ומקצועי המתבצע ע"י אנשי מקצוע בעלי וותק של שנים בכל הנוגע לתחומי מערכות אזעקה ואבטחה.

מערכות אזעקה - איכות ואמינות
כל מערכות האבטחה של שי שרותי שמירה בע"מ הן באיכות גבוהה, אמינות והכי חשוב - שומרות על ביטחונך 24 שעות ביממה.

שירות כולל - מערכות אזעקה, מערכות אזעקה איכותיות. מערכות אזעקה אמינות. מערכות אזעקה של שי שירותי שמירה. לקבלת מידע נוסף על מערכות אזעקה, והתאמה של מערכות אזעקה לצרכים שלכם - לחצו כאן.

כשמדובר על איכות מערכות אזעקה - אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר.

בחטיבת מערכות אזעקה של שי שירותי שמירה מועסקים מומחים מהטובים בענף בעלי ידע וניסיון רב בתכנון התקנת המערכות במרחב הרצוי ועל פי צרכי של הלקוח. שי מערכות אזעקה, מבית שי שירותי שמירה.

 

מערכות אזעקה
מערכות אזעקה
מערכות אזעקה
שי שירותי שמירה  |  דוד סחרוב 19 קניון ערי החוף   ראשל"צ  | 03-9622223